INFORMACE COVID 19

INFORMACE COVID 19

Vážení zákazníci,

prohlášení společnosti PosteleOříšek ohledně koronaviru (COVID-19)

Ajak již pravděpodobně víte, dochází díky šíření koronaviru (COVID-19) k omezování pohybu osob i zboží ve stále více zemích. Vzhledem k rostoucím obavám veřejnosti jsme považovali za vhodné učinit následující prohlášení ohledně opatření, která podnikáme.

Společnost PosteleOříšek sleduje všechna prohlášení a dodržuje všechna doporučení všech patřičných institucí i samotné světové zdravotnické organizace (WHO). Zavádíme řadu preventivních bezpečnostních opatření, avychom zachovali jak naše dodávky a úroveň poskytovaných služeb, tak především zdraví a bezpečí našich zaměstnanců a Vás, našich zákazník. 

PROVOZ VÝROBY NENÍ PŘERUŠEN A JE NADÁLE MOŽNÉ OBJEDNÁVAT PŘES NÁŠ E SHOP.

PROVOZOVNY JSOU UZAVŘENY, ALE OSOBNÍ ODBĚRY JSOU I NADÁLE MOŽNÉ. OSOBNÍ ODBĚRY PROBÍHAJÍ VŽDY VENKU A KONTAKT JE MINIMALIZOVÁN. LZE PROVÉST PLATBU PŘEDEM NA ÚČET. 

PODMÍNKY PŘEPRAVCE DPD PŘI POUŽITÍ PLATBY DOBÍRKOU. PLATBA JE MOŽNÁ POUZE PLATEBNÍ KARTOU A PŘEDÁNÍ JE Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ BEZPODPISOVÉ. 

 

Více informací o koronaviru a odpovědi na související otázky naleznete na stránce světové zdravotnické organizace (WHO): - https://www.who.int/news-room/q-a-detail/q-a-coronaviruses

Budete-li mít nějaké dotazy, obracejte se, prosím, na naše zákaznické oddělení, které je Vám k dispozici na čísle +420 727 977 425

S přátelským pozdravem,

Janina Voříšková
jednatel společnosti

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení