Matrace Lexpur - 16 cm Tuhost 1/2 S POTAHEM TRIMTEX

Matrace  Lexpur - 16 cm Tuhost 1/2  S POTAHEM TRIMTEX

Nosná plocha z latexu je rozdělaná do 3 anatomických zón, které správně odpovídají rozložení hmotnosti lidského těla

4460 Kč s DPH

Výběr potahu

Dostupnost: Pokud není skladem dodání 20 - 30 pracovních dnů.

Popis matrace LEXPUR S POTAHEM TRIMTEX

Komfortní matrace je tvořena kombinací kvalitní studené pěny a latexu. Nosná plocha z latexu je rozdělaná do 3 anatomických zón, které správně odpovídají rozložení hmotnosti lidského těla. Latexová pěna je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání, zároveň je odolná proti plísním a bakteriím. Strana ze studené pěny disponuje velmi dobrou elasticitou a díky otevřené buněčné struktuře vysokou prodyšností což přispívá k ideálnímu teplotnímu komfortu uživatele. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Trimtex - kvalitní pletená látka prošitá antialergickým PES rounem, příjemná na dotek.

Doporučené uložení: LAŤKOVÝ, LAMELOVÝ ROŠT   NABÍDKA ZDE

 

 Nosnost matrace: 130 kg

Tvrdost: měkké | středně tvrdé
Materiál: pěnové - sendvičové | ze studené pěny | latexové
Požadované vlastnosti: Snímatelný potah | Zdravotní matrace
Typ matrace: Latexové-pěnové
Počet zón: 3
Snímatelný potah: Ano
Výška: 16cm

Varianty potahů pro matraci LEXPUR

TRIMTEX - výška s potahem - 16cm
Potah je příjemný na dotek, má vysokou absorpcí vlhkosti, neobsahuje zádné toxické látky. Díky kvalitní - speciální pletené střuktuře textilie i vlákna zajišťuje potahu vysokou tažnost a pevnost. Potah je prošitý antialergickým PES rounem a je snímatelný / pratelný při teplotě 60°C.

ALOE VERA výška s potahem - 17cm
Kvalitní potah s výtažkem známé rostliny Aloe Vera. Extrát se postupně uvolňuje a tak umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku, má pozitivní vliv na pokožku a taky působí antibakteriálně. Aloe Vera zvyšuje měkkost a hebkost potahové látky. Potah má vysoké absorpční vlastnosti. Potah je prošitý antialergickým PES rounem a je snímatelný / pratelný při teplotě 60°C.

GREEN FIRST výška s potahem - 17cm
Potah je vyhotoven z velmi kvalitních materiálů a ošetřen přípravkem na bázi přírodních rostlinných esencí z citronu, levandule a eukalyptu. Potah zajištuje účinnou ochranu proti roztočům, molům a komárům. Tento potah je taky skvělou volbou pro alergiky - hypoalergenní léčba. Potah je prošitý antialergickým PES rounem zajištujíci správný odvod vlhkosti při spánku, je snímatelný a pratelný při teplotě 60°C.

MEDILUX výška s potahem - 17cm
Luxusní bavlněný potah, který byl navržen speciálne pro uživatele vyžadujúci maximálni komfort. Potah je určen taky pro alergiky. Na výrobu potahu MEDILUX je použitá stříbrná niť, která omezuje nepříjemný zápach způsoben rozvojem mikroogranismů a bakterii. Ani po mnohonásobném praní a čistění potah nestrácí své anialergické vlastnosti. Potah je vyhotoven z velmi kavlitních materiálů a je v harmónii s přirozenou flórou lidského těla. Potah také neosahuje žádne toxické látky. Potah je snímatelný a patelný při teplotě 60°C.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info