Pěnová matrace TRIMCA tuhost 1/2 POTAH TRIMTEX

Pěnová matrace TRIMCA tuhost 1/2 POTAH TRIMTEX

OBOUSTRANNÁ MATRACE Paměťová VISCO pěna STUDENÁ PĚNA

Matrace je oboustranná - má měkčí a tvrdší stranu a ortopedické vlastnosti. Matrace TRIMCA je určena pro uživatele, kteří vyhledávají měkčí lůžko.

4120 Kč s DPH

Dostupnost: Pokud není skladem dodání 20 - 30 pracovních dnů.

Popis matrace TRIMCA  S POTAHEM TRIMTEX

Luxusní a kvalitná matrace TRIMCA vyhotovena v kombinaci s paměťovou pěnou a vysoce pružnou studenou pěnou. Nejvyšší komfort při ležení zaručí použitá paměťová pěna o tloušťce 5cm, která je vyhotovena po celé délce matrace. Matrace je oboustranná - má měkčí a tvrdší stranu a ortopedické vlastnosti. Matrace TRIMCA je určena pro uživatele, kteří vyhledávají měkčí lůžko.

Matrace je potažena snímatelným potahem TRIMTEX - kvalitní pletená látka prošitá antialergickým PES rounem, která je příjemná na dotek...

Nosnost matrace: 120kg

Tvrdost: měkké, stredně tvrdé

Doporučený rošt: laťkové a lamelové rošty

MOŽNOSTI POTAHŮ PRO MATRACI TRIMCA

TRIMTEX - výška s potahem - 16cm

Potah je příjemný na dotek, má vysokou absorpcí vlhkosti, neobsahuje zádné toxické látky. Díky kvalitní - speciální pletené střuktuře textilie i vlákna zajišťuje potahu vysokou tažnost a pevnost. Potah je prošitý antialergickým PES rounem a je snímatelný / pratelný při teplotě 60°C.

ALOE VERA   výška s potahem - 17cm

Kvalitní potah s výtažkem známé rostliny Aloe Vera. Extrát se postupně uvolňuje a tak umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku, má pozitivní vliv na pokožku a taky působí antibakteriálně. Aloe Vera zvyšuje měkkost a hebkost potahové látky. Potah má vysoké absorpční vlastnosti. Potah je prošitý antialergickým PES rounem a je snímatelný / pratelný při teplotě 60°C.

GREEN FIRST - výška s potahem - 17cm

Potah je vyhotoven z velmi kvalitních materiálů a ošetřen přípravkem na bázi přírodních rostlinných esencí z citronu, levandule a eukalyptu. Potah zajištuje účinnou ochranu proti roztočům, molům a komárům. Tento potah je taky skvělou volbou pro alergiky - hypoalergenní léčba. Potah je prošitý antialergickým PES rounem zajištujíci správný odvod vlhkosti při spánku, je snímatelný a pratelný při teplotě 60°C.

MEDILUX  - výška s potahem - 17cm

Luxusní bavlněný potah, který byl navržen speciálne pro uživatele vyžadujúci maximálni komfort. Potah je určen taky pro alergiky. Na výrobu potahu MEDILUX je použitá stříbrná niť, která omezuje nepříjemný zápach způsoben rozvojem mikroogranismů a bakterii. Ani po mnohonásobném praní a čistění potah nestrácí své anialergické vlastnosti. Potah je vyhotoven z velmi kavlitních materiálů a je v harmónii s přirozenou flórou lidského těla. Potah také neosahuje žádne toxické látky. Potah je snímatelný a patelný při teplotě 60°C.

 

 

Potah rozměr 80, 90 x 200: Trimtex, Aloe Vera, Green first, Medilux
Potah rozměry 120 a větší: Trimtex

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info